Jak správně hrát?

7. června 2011 v 22:04

Jak správně hrát?

Je to velice jednoduché a když to správně pochopíte, může se to stát i zábavou.. Všechno to začíná v Přihlášce, kde si vytvoříte svou postavu za kterou budete hrát a studovat. Potom jen počkáte na email, který vám oznámí kdy a kde se bude konat zahajovací večeře, kde se později dozvíte do jaké koleje budete přiřazeni, apod. Když se akademie oficiálně odstartuje, tak můžete začít hrát!

Každý z Vás poté bude ubytován na jeden pokoj, o který se většinou s někým bude dělit, ale může se stát, že na něm bude i sám. Spolubydlící má být vždy ve stejném pohlaví a správně by měl chodit i do stejného ročníku. Se svým spolubydlícím se můžete stát přáteli, chodit společně na hodiny, apod. Pokoje budou vytvořeny pomocí Návštěvních knih na Blueboardu, tudíž si na nich můžete se spolubydlícím povídat, nebo třeba napsat, že jste šli spát, apod. Správně byste měli minimálně do měsíce napsat nějaký příspěvek na pokoji. Stejně jako pokoje, budou vytvořeny také klubovny k jednotlivým kolejím, kde se můžete setkávat s přáteli na vaší koleji, apod. S přáteli, kteří jsou na jiné koleji, než jste vy, byste se na místech která jsou určena jen pro určité koleje rozhodně setkávat neměli, k tomu jsou tvořeny místa jako je vtupní hala akademie, tělocvična, bazény, herna, zahrady, atd., kde také můžete zaznamenávat co jste dělali, atd.
Píšeme způsobem: viz. obrázek níže
Ovšemže akademie neznamená jen flákání se na pokoji a v různých místnostech školy přístupné veřejnosti. Akademie je tu hlavně proto, abyste se učili.. Vyučování bude probíhat v učebnách, které budou také tvořeny pomocí Návštěvních knih na Blueboardu. Každá hodina je v určitý čas na který se musí dostavit KAŽDÝ student, který je na dané hodině zapsaný a být v učebně tak dlouho dokud hodina neskončí. Když hodina skončí a studenti odejdou z učeben, objeví se výklad na stránkách Akademie, což bude sloužit pro ty co se na hodinu nemohli dostavit a taky k učení. Hodiny budou probíhat tím způsobem, že učitel bude vyprávět něco o dané látce, zatímco studenti budou psát něco v tom smyslu: (Sedí v lavici a chvílema pozoruje učitele, jindy si zase posílá dopisky s kamarády) a podobně. Někdo samozřejmě může napsat něco jako (Vyvolá rvačku se spolužáky), nebo něco jiného, každý přece nemusí sedět zakřiknutě v lavici, to je už jen na vás a na tom jak chcete zapůsobit na profesory.
Píšeme způsobem: viz. obrázek níže

Někdy akademie bude pořádat také školní výlety. Někdy se půjde jen tak do přírody, kdežto jindy třeba do divadla. Informace o daném výletě se vždy dozvíte na Nástěnce a potom ještě stručněji popsaný obsah výletu na extra nástěnce Výlety. Výlety budou tvořeny zase pomocí Návštěvních knih na Blueboardu, kde budou žáci psát s kým si povídají, co dělají, jaké mají z výletu pocity, apod. Zatímco profesoři co budou dělat na výletě dozor, je budou okřikovat, vysvětlovat kde se právě nachází, atd. Každý student by měl správně profesora poslechnout, ovšemže pokud neposlechne, je to jen jeho mínus.

Píšeme způsobem: viz. obrázek níže
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama