Novinky ohledně vedení..

18. září 2011 v 12:04
Bohužel mám pro vás, možná pro někoho dobrou, ale pro mě a určitě i několik dalších, špatnou zprávu.

Jak jistě víte, tak zde byly původně dvě adminky. WeousH* a Mišule. Mišule se nakonec své funkce vzdala a tak já, MilSs* a Blair jsme nastoupily jako spoluadminky, abychom pomáhaly WeousH* ve vedení akademie. No, teď přejdeme k té novince. WeousH* odešla také. Možná už to pro vás novinka není, ale pro ty co ano, tak už se neplánuje vrátit. Myslím, že nejsem sama, kdo by si její návrat přál, ale bohužel je to její rozhodnutí a my s tím nic moc nenaděláme.

Takže, jak vidíte, pozměnila jsem trochu vzhled blogu. To už bylo na plánu dřív, ale už jsem se k tomu konečně dokopala. Vím, není to nějak extra slavné, ale zase to není nic hrozného. Alespoň doufám. Také tu plánujeme s Blair dokončit co WeousH* začala a pokračovat v akademii. Jelikož už jsme ale jen dvě a také máme jisté povinnosti, tak budeme muset snížit počet kroužků a nejspíš i hodin. Takže pro své studenty budete mít víc volného času.

Vyučování je zatím v době prázdnin a předem vám napíšeme až bude vše v pořádku a bude se moct začít s hodinami. Také tu asi udělám hlasování o předměty, které byste si rádi nechali, a které by vám zas tolik nevadily, kdyby nebyly. Ovšem na to založíme anketu, takže si to zatím jen můžete promýšlet.

Také bych vám ráda sdělila, že pokud budete s něčím nespokojení, nebo se budete chtít na něco zeptat, tak mě můžete kontaktovat a určitě vám na nějaké otázky odpovím, nebo se pokusím vyřešit daný problém. A to neplatí jen u mě, ale i u Blair.

MilSs*


 


Komentáře

1 Cassidy Montenegro Cassidy Montenegro | 25. září 2011 v 20:29 | Reagovat

Můžu se zeptat kam jsem zmizela ?? :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama