Magie - výklad 1

15. listopadu 2011 v 1:25 | MilSs* |  Výklady - Magie

AURA

Aura je podle parapsychologie, alternativní medicíny, teologie a okultních věd energetické pole okolo živých organismů. Tedy nejenom lidí, ale i zvířat a rostlin. Lidé zabývající se aurou popisují barvy, tvary a defekty aury. Auru se podle nich může naučit vidět poctivým trénováním téměř každý jedinec.

Jak zjistit vlastní auru?

1. Pomocí různých testů
2. Pomocí lektvaru Auris

LEKTVAR AURIS
Vynalezen druidy, první záznamy o tomto lektvaru byly zaznamenány v roce 420 př.n.l., jedná se tedy o lektvar keltského původu. Byl používám pro odhalení zlých sil a podvodníků. Dnes už není tolik znám, i když je jeho výsledek vždy 100%. Podle barvy kouře stoupajícího z lektvaru poznáme lidskou auru.

Potřebujeme:
vejce
česnek
olejíček z estragonu
drť z pampeliškových lístečků
žížalý ocásek - uschlý, nejlépe drcený
kuřecí pírko
vlas osoby

Postup přípravy a zjištění aury:
Do mističky si nakapeme cca 10 ml olejíčku z estragonu, přidáme drť z pampeliškových lístečků, česnek, žížalý ocásek (jestliže není uschlý, tak jej musíme řádně očistit a min. na hodinu namočit do odvaru z heřmánkových stonků), po té rozklepneme jedno vejce a směs smícháme a drtítkem lehce podrtíme. Necháváme zahřát na kahanu, dokud lektvar nevzplane. Pak na kuřecí pírko namotáme vlas osoby (jestliže daná osoba nemá žádné vlasy, postačí i nehty, ovšem barva kouře je pak nepřímá a výsledek již není 100%) a vhodíme jej do vzplanutého lekvaru. Z lektvaru začne stoupat kouř různého zbarvení.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama