Vánoční ples

14. prosince 2011 v 22:46
Datum: čtvrtek 22.12.2011
Čas: 18.00 (předběžně)
Místo: Slavnostní jídelna
Příští čtvrtek se jako již tradičně na naší akademii uskuteční Vánoční ples. Ples je akce dobrovolná, nikoho na něj jíti nenutíme. Zároven je to však vhodná příležitost pro sblížení se s vašimi spolužáky ale samozřejmě také učiteli.
Předepsaný oděv je společenský. Studenti, kteří se dostaví v nevhodném oděvu budou vyhozeni. Za vhodný oděv je u chlapců považováno klasické kvádro, tedy sako a kalhoty, doplněny o košili s motýlkem, kravatou, notebo jinými moderními vymoženostmi. U děvčat je toto omezení poněkud volnější. Většina děvčat si oblékne doufáme klasické plesové popřípadě krátké šaty vhodně doplněné botkami na podpatku. Mohou si však obléci i jiné společenské oděvy, kupříkladu sukně či společesnské kalhoty. V účesech ponecháme volnou ruku vaší kreativitě.

Oděv by neměl pobuřovat okolí. Prosíme myslete na to. I pánové!
O program rozhodně nebude nouze. Z hlavních záležitostí zmiňuji především zhodnocení tohoto roku pro školu. Proběhne také klasická volba o královnu a krále plesu.
Což mě vede k dalšímu bodu. Na ples budete muset pokud možno přijít v párech. Chlapci neberte to jako přítěž, naopak máte pěknou možnost jak jednoduše zapůsobit na vámi zvolenou dívku a vytvořit pro ni večer na který nikdy nezapomene. Jednopohlavní páry pro volné jedince nezakázány.

To je pro dnešek vše milý studenti. Pilně studujte a uvidíme se na plese.
 


Komentáře

1 Daph. Daph. | Web | 15. prosince 2011 v 21:20 | Reagovat

Nevím, jestli přijdu, poslední dobou nemám čas ani na hodiny.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama