Infromace o nynějším stavu

11. dubna 2012 v 17:19 | MilSs
Takže, lidi (hlavně vy co máte studenty)..

Chtěla bych oznámit, že už to tu potřebuje vážně ožvit. Vlastně je to tak trochu moje vina, jsem dost lenivá :) ale co si budem povídat, prostě mi to tu spadlo do rukou a nesmazala jsem to jen díky tomu, že chci abych si pořád mohla prožívat chvilky nad rpg, s přáteli. Ale! ..to prostě nestačí. Vztahy nejsou to jediné na čem by akademka měla být založená, i když by to v podstatě mohlo být to hlavní, prozatím.
Dlouho se neučilo - opět moje chyba. A to chci jako první napravit. Poskytlo se mi pár stížností (i z mého mozku), že by to mohlo být jako dřív. V tom jsem si uvědomila, že nejlepší časy zažila akademka právě při době kdy vyučování fungovalo, takže - krok jedna. Bude se znovu učit, předměty, jež jsou na rozvrhu zůstávají. (připomínky do komentářů) ..kroužky ještě promyslíme.
Co se týče technické stránky akademky, knihy z blueboardu myslím postačí. Časem je možná všechny zaheslujeme, ale to nevidím moc slibně. Akorát by vznikly komplikace. Ovšem známky z hodin bych do blueboardu nedávala - moc komplikované, možností by mohlo být vytvoření případného článku, ale to teď není to nejpodstatnější.
Mám jednu připomínku co se týče přihlášek, to že tam nepřiložíte ani jeden kontakt je sice vůči ochraně soukromí pěkné, ale jak se pak mám s vámi zkontaktovat? ..napiště tam aspoň ten e-mail prosím. Hacker vážně nejsem a přihláška (komentář) po zveřejnění článku se studentem (kde kontakty nemusíme zveřejňovat) se stejně smaže.
Uděláme i přestavbu školního řádu, jelikož ten starý řád je prostě až moc .. starý. Vlastně jsem ho ani nepsala já, ani Blair (o které jsem se mimochodem zapomněla zmínit - spoluadminka) .. ale původní majitelka.
To je zatím vše co jsem potřebovala říct, prosím pokud byste měli k čemukoli dotazy, připomínky, nebo máte vnitřní pocit, že jsem něco zapomněla.. stačí napsat do komentáře, nebo soukromě. To už je na vás. Taky věřím, že nás mnoho studentů opustilo nebo opustí, ale snad to bude minimum.

Mějte se, MilSs

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama